Кужель и "шавки"

И ЭТО ВСЁ О НЕЙ! ФАКТЫ

А. КУЖЕЛЬ: ТИМОШЕНКО - САМКА БОГОМОЛА, ЯЦЕНЮК - СТРАШНЕЕ ЮЩЕНКО! 

Останнім часом Олександра Кужель стала справжнім обличчям опозиції, зіркою протесту. Однак ми пам’ятаємо, чим вона займалася раніше і як відгукалася про своїх нинішніх союзників. У 2004-2005 році Кужель працювала з Тігіпко в передвиборчому штабі Януковича і агітувала за Януковича. На мітингу приїжджих з Донбасу біля залізничного вокзалу Київ-Пасажирський Кужель закликала Януковича «приходити і наводити порядок». Тоді Кужель позиціювалася не просто як біло-синя противниця Майдану, а як ідейна анти-оранжева, більш войовнича за багатьох регіоналів. Навіть полаялась з найкращими друзями, що підтримували акції протесту на Майдані. Протестуючі люди її нервували, бо «заважають відпочивати після 10 вечора» або «ведуть дітей поперед себе». Невдовзі Кужель заявляла про 20 тисяч репресованих оранжевим режимом, заявляла по телебаченню і в пресі, що заступник луганського губернатора Гузар (їй так сказали) підійшов до могили з зображенням німецько-фашистських загарбників, поклонився і сказав нібито «дякую Вам».

А. КУЖЕЛЬ: ТИМОШЕНКО - САМКА БОГОМОЛА, ЯЦЕНЮК - СТРАШНЕЕ ЮЩЕНКО!

Дволика Кужель

 «Страшний» Яценюк

Будучи заступником глави партії Сергія Тигіпка «Сильна Україна», Олександра Кужель публічно стверджувала, що партію «Фронт змін» Арсенія Яценюка «купив» Рінат Ахметов. До речі, сам Ахметов не спростував заяву Кужель. «Чому я так впевнена? Тому що я знаю, скільки коштує утримання партії», – зазначила Кужель, пояснивши, що в середньому фінансування тільки центрального офісу середньої партії не під час виборів коштує десь 200-300 тисяч доларів в місяць.

«Якщо пан Яценюк покаже мені, що з власних доходів, відповідно до власної декларації він може витрачати такі гроші на партію, якщо пан Яценюк покаже, що він фінансує партію на власні кошти, то я вибачусь», – заявила Кужель. На запитання, чи є у неї якісь докази, що саме Ахметов фінансує «Фронт змін», Кужель заявила: «Я не повинна нічого доводити. Ви побачите списки і побачите політику».

Кужель додала, що це – питання Ахметова, але вона б нічого не вкладала особисто в Яценюка. «Якщо б мене запитали, і в мене питали олігархи… Я вкладала б у таких людей, як Гриценко, Порошенко, той же Кличко. Вони більш перспективні для України» – вважає Кужель.

Пізніше Кужель заявила, що ні за що не голосуватиме за Партію регіонів, Яценюка, «Свободу». «На сьогоднішній момент мені, як і мільйонам українців, просто нема за кого голосувати. І це дуже страшно… Не тому, що я Яценюка не люблю, все глибше, складніше. Людина ж складається з вчинків і дій, не зі слів. Візьміть його вчинки, як він поводився на посаді голови Верховної Ради. Не полінуйтеся, гляньте сте, що Яценюк буде новим Ющенко, вона відповіла: «Ні, що ви, вони абсолютно різні. Я думаю, Яценюк набагато страшніший».

«Тимошенко – самка богомола, Янукович і Лазаренко в порівнянні з неюнограми. Проаналізуйте слова, з якими він звертався до залу. І це ще хлопець не отримав повної влади». Коли Кужель спитали, чи думає вона – пташенята»

У 2005 році Кужель «викривала» секрети піару Юлії Тимошенко: «Юлія Володимирівна працює з дуже сильними політтехнологами. Вони формують повністю її зовнішній вигляд. Багато хто не може зрозуміти, чому Юлія Володимирівна так одягається, а насправді технологи формують образ Білосніжки, красуні і чудовиська. Манера підняти очі, манера опустити очі, манера повернути голову – все розписано до найменших деталей».

Також вона критикувала діяльність на чолі уряду свого нинішнього лідера: «Юлія Володимирівна більше схожа на самку богомола, ніж на дівчинку для биття. Якщо подивитися виконання бюджету першого кварталу, то Лазаренко з Януковичем – це пташенята поруч з нею. Вона грає свою гру, і Ющенко розуміє це».

Сподівання на Януковича та Тигіпка, добрі спогади про Кучму

Деякий час Кужель відверто агітувала за Януковича. Вона казала: «Я сподіваюся, що Янукович дуже буде зацікавлений в наведенні порядку в країні, щоб залишити про себе добру пам’ять».

Своє завдання на посаді заступника голови партії «Сильна Україна» Кужель вбачала в тому, щоб «роз’яснювати людям, чому подається неправдива інформація про роботу Сергія Тігіпка, чому з нього намагаються зробити винуватого». Публічні роз’яснення були такими: «Ви пам’ятаєте, як мордували Кучму? А сьогодні дуже багато підприємців згадують, що вони стали на ноги саме при ньому, і працювалося їм непогано. Час – найголовніший суддя, він все розсудить. Але Тігіпко нецікаво просто повернутися в політику і відсиджуватися там. Без змін, які він пропонує, Україна не має майбутнього».

Подібні мантри Кужель повторювала до листопада 2011 року, а потім покинула Тигіпка, пояснивши своє рішення в інтерв’ю під красномовною назвою «Я більше жодному виродкові служити не буду». Чи можна після всього цього розраховувати на її щирість, порядність, на те, що вона не стане черговою «тушкою» влади, потрапивши до парламенту за списками опозиції?

Крістіна Гурамішвілі, 40ka.info

Кужель зі стаї «шавки»

Останнім часом Олександра Кужель стала справжнім обличчям опозиції, зіркою протесту. Однак ми пам’ятаємо, чим вона займалася раніше і як відгукалася про своїх нинішніх союзників. У 2004-2005 році Кужель працювала з Тігіпко в передвиборчому штабі Януковича і агітувала за Януковича. На мітингу приїжджих з Донбасу біля залізничного вокзалу Київ-Пасажирський Кужель закликала Януковича «приходити і наводити порядок»

Тоді Кужель позиціювалася не просто як біло-синя противниця Майдану, а як ідейна анти-оранжева, більш войовнича за багатьох регіоналів. Навіть полаялась з найкращими друзями, що підтримували акції протесту на Майдані. Протестуючі люди її нервували, бо «заважають відпочивати після 10 вечора» або «ведуть дітей поперед себе». Невдовзі Кужель заявляла про 20 тисяч репресованих оранжевим режимом, заявляла по телебаченню і в пресі, що заступник луганського губернатора Гузар (їй так сказали) підійшов до могили з зображенням німецько-фашистських загарбників, поклонився і сказав нібито «дякую Вам».

У 2006 році Кужель накинулася з критикою на Юлію Тимошенко, у цій критиці чітко прослідковуються нотки заздрості: «Каблуки, що дозволяє собі Тимошенко, це вульгарно. Як жінка, я її розумію. Стільки років в опозиції була сірою мишкою, а зараз хоче бути оригінальною, стильною і жіночною. Але ми з нею зовсім різні. Спільного астролога, іміджмейкера й духівника в нас бути не може».

У 2011 році, працюючи на Тигіпко, Кужель сказала на прес-конференції, що Рінат Ахметов купив проект Арсенія Яценюка «Фронт змін» і «вчинив абсолютно правильно». Пізніше, не бажаючи відповідати за свої слова в суді, вона заявила, що «це було припущення». Тоді ж в інтерв’ю «Українській правді» вона вельми емоційно назвала Яценюка «шавкою» та розповіла, що під час навчання в школі він мав славу «стукача».

Олександра Кужель перебувала в одній фракції і партії з Тигипко, Табачником, Деркачем, Пінчуком, в одній партії з Коновалюком, Сивковичем та іншими «достойниками».

З березня 2007 року – в самий розпал формування коаліції з тушок – Кужель стала в уряді Януковича заступником міністра регіонального розвитку. До грудня 2007 року. З 2008 року разом зі своїм другом-соратником Тигипко пішла до Тимошенко – спочатку в радники міністра Куйбіди, потім очолила Держкомпідприємництво. У 2009 році була виключена з Партії регіонів.

Восени 2008 року О. Кужель досить емоційно відстоювала святкування річниці комсомолу на державному рівні. Квинтесенцією політичної діяльності Кужель стала політична дружба і лобіювання Ігоря Маркова та його відверто українофобської партії «Родіна», яка фінансуєтся з Москви.

Всеїдність Кужель вражає. Схоже, вона не буває щирою ані з виборцями, ані з політичними союзниками. Де її пригодують, з тою стаєю й бігає. Поки хтось інший не кине більший шмат м’яса…

Юлія Турбаєвська, sprotiv.org

Опозиція — не притулок для вічно блукаючих мандрьох

Відверто кажучи, я абсолютно не маю нічого проти так званої об’єднаної опозиції, а по деяким їхнім задекларованим напрямкам, які спрямовані на захист України, готовий підтримати. Та от поки що незрозуміло чому, але, на превеликий жаль, після зустрічі з пані Кужель, котра на днях завітала у Рубіжне, як ніби представник чи то пак посланниця від об’єднаної опозиції, мої думки впевненою ходою приблукали до його темності абсурду. Справа втім, що мені не зовсім зрозуміло на що розраховують у ВО «Батьківщина», придбавши Кужель.

Як же ж старанно мені не наголошували у великому залі будинку культури привезені два десятка кужелівських глядачів про те, щоб я рахувався з тим, що Саша Кужель — це жінка, але логічного продовження від їхнього наголошення; мовляв, так, добре, я ж цілком не проти того, що Саша Кужель – не мужик, і що далі?, так і не було.

Було лише затикання рота і заклики до терпіння. Погодьтеся, якось нездорово виглядає те, що громадська захисниця приїхала затикати рот громаді і закликати до терпіння. У такому випадку у нас тут і своїх затичок та закликаючих нагадино по самі вінця.

Я кидаю з залу на трибуну навідні координати, що ми — у Рубіжному, і нам цікаво про рубіжанський Красітєль та Чулочку, а не про сєверодонецький Азот чи лисичанський НПЗ, а приїжджі глядачі мені: имейте уважение, Кужель – женщина! Я знову їй: повідомте нам, звідки ви родом?, а мені у відповідь: от какой бессовестный, засланый козачок; Александра Владимировна — женщина!

А коли Кужель-женщіна кинула в залу, що я нібито не відомо кому продався за 30 срібляників, то я, згадавши про її побігеньки від регіоналів до БЮТу, від БЮТу до Тигипича, від Тигипича, знову до БЮТу, запропонував їй поділитися зі мною своїми срібляниками. Бо по цілком явним підрахункам Кужель має винятковий талант продавати свої «громадські захисні здібності» одним і тим же купцям по декілька разів.

Але Кужель свій побігенько-торгівельний досвід з легкістю записує собі у плюси, називаючи це корисною наукою, тобто навчання на помилках, і як не дивно, вона зовсім не париться з приводу того, що її помилки мають системний характер. І що найцікавіше в цій ганьбі, що вона не соромиться демонструвати вигляд, з якого можна подумати, що їй зовсім невідомо те, що бажано б вчитися на чужих помилках, а не на власних.

З огляду на це, виникає абсолютно логічне питання: з якого переляку розумні рубіжани мають вірити в те, що запропонована Кужель пропозиція з вибором (начебто прізвище тої пропозиції Радченко) — не чергова її помилка?

По великому рахунку, ситуація з Кужель – це помилка опозиції. Сьогоднішнім опозиційним силам у регіони, де традиційно голосують за московський варіант, потрібно нести ту ж саму ідею, говорити такі ж слова, що й в інших регіонах України, не треба намагатися заплутати людей такими персонами, як Кужель.

Бо люди, які розчарувалася у регіоналах та комуністах і ті, що підростають, так чи інакше перед вибором проявляють зацікавленість до альтернативи, але після того, що демонструє їм на місцях ця альтернатива в особі Кужель, приводить їх до думки, що краще нехай залишається все так, як є.

Зрозуміло, що важковаговики з опозиції по-звикали виступати з зомбоящика та на площах і містах де мають традиційну підтримку. Але якраз саме живе спілкування з громадою тут, на Сході і Півдні — і не в залах, а на площах — і необхідне опозиції для завоювання підтримки. Звичайно, ця робота супроводжуватиметься багатьма неприємностями, адже інакше ніяк зупинити яничар і об’єднати українців.

Андрій Сокирка http://kuzhel.net/?p=485#more-485

 

Преступления власти

Права человека 

Справочник

Страны. Мир в цифрах. Адреса.
Статистика.
Посольства

Секреты политики

Статьи. Доклады. Комментарии